Bahcelievler Anadolu Lisesi Okul Forumu!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bahcelievler Anadolu Lisesi Okul Forumu!

Bal dök yala :P

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bi tane Kayserilide benden.. :D

2 posters
YazarMesaj
BiLiCi
SuperModlar
SuperModlar
BiLiCi

Bi tane Kayserilide benden.. :D Empty
MesajKonu: Bi tane Kayserilide benden.. :D   Bi tane Kayserilide benden.. :D Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 10:44 pm

Dunyaca unlu bir hayvan doktoru/uzmanı trenle kayseriye gitmektedir yanındada ufak kayserili bi cocuk vardır cocuk konusmalardan sonra adamın hayvan doktoru oldugunu anlayınca teklif yurutur:"sizinle bi anlasma yapalım ben size bi soru sorayım bilemezseniz bana 100$ verin siz bana sorun ben bilemezsem 50$ vereyim demis.Doktor icin bu para sorun olmayacagından teklifi kabul etmis.Cocukta sorusunu sormus:"3 ayaklı hayvan var mıdır?" doktor bu soru karsısında adeta sok gecirir uzmanlık alanına giren bir soruyu cevaplayamamaktadır dakikalarca dusunur,ama bulamaz en sonunda pes eder ve 100$ı verir.Hemen doktorda aynı soruyu cocuga sorar:"3 ayaklı hayvan var mıdır?" cocuk da derki:"bilmiyorum" 50$ı verir ve 50$ kayserili cocugun olur:D:D:D
x
Yeni Üye
Yeni Üye
x

Bi tane Kayserilide benden.. :D Empty
MesajKonu: Geri: Bi tane Kayserilide benden.. :D   Bi tane Kayserilide benden.. :D Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 10:52 pm

dedim ya kayserilideki ticaret zekası yahudide bile yok Very Happy

Bi tane Kayserilide benden.. :D
1 sayfadaki 1 sayfası