Bahcelievler Anadolu Lisesi Okul Forumu!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bahcelievler Anadolu Lisesi Okul Forumu!

Bal dök yala :P

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

batuhan (beşiktaş)

4 posters
YazarMesaj
kybeLé*
Admin
Admin
kybeLé*

batuhan (beşiktaş) Empty
MesajKonu: batuhan (beşiktaş)   batuhan (beşiktaş) Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 8:40 pm

17 yaşındaki buqün de ilk defa milli frma qiymiş olan beşiktaşın oyuncusu hakkında bilqisi olan varmı ??
BiLiCi
SuperModlar
SuperModlar
BiLiCi

batuhan (beşiktaş) Empty
MesajKonu: Geri: batuhan (beşiktaş)   batuhan (beşiktaş) Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 9:53 pm

kybeLé* demiş ki:
17 yaşındaki buqün de ilk defa milli frma qiymiş olan beşiktaşın oyuncusu hakkında bilqisi olan varmı ??

gecen sene sonradan oyuna girip takımı golleriyle kurtaarmasıyla yıldızı parlamıstı ama ben pek begenmiyorum fazla artist kalıbıda olmasa pek bisey diil ama cok genc gorcez bakalım turk futboluna neler katcak..
hcihan
Üye
Üye

batuhan (beşiktaş) Empty
MesajKonu: Geri: batuhan (beşiktaş)   batuhan (beşiktaş) Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 10:56 pm

geçen sene soradan girip tek golü var bu arada.manchester city nin senelerdir peşinden koştuğu beşiktaşımızın geçn yeteneği:D
http://www.google.com:D
BiLiCi
SuperModlar
SuperModlar
BiLiCi

batuhan (beşiktaş) Empty
MesajKonu: Geri: batuhan (beşiktaş)   batuhan (beşiktaş) Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 11:33 am

hcihan demiş ki:
geçen sene soradan girip tek golü var bu arada.manchester city nin senelerdir peşinden koştuğu beşiktaşımızın geçn yeteneği:D

yok abi ne teki en az 2-3 ben ole duydum adamın ismini o yuzden.bu arada mallorca istedi diye biliyorum bende Very Happy
hcihan
Üye
Üye

batuhan (beşiktaş) Empty
MesajKonu: Geri: batuhan (beşiktaş)   batuhan (beşiktaş) Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 3:57 pm

tamam işte gelecek vaat eden biri herkes istiyo:D
http://www.google.com:D
furkan*
Admin
Admin
furkan*

batuhan (beşiktaş) Empty
MesajKonu: Geri: batuhan (beşiktaş)   batuhan (beşiktaş) Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 6:30 pm

2 yaz once mi ne bi turnuva vardı umit milli takm maçnda 4 gol atmştı 4-0 btmşti maç km le yptlar flan htrlamıorm ama onndan sonra adı duyulmya bşladı daha sonra super ligte şans werdiler onu da iyi değerlendirdi kısacası biri gider bri gelir yni halan şükür o olabilir xD he bu arda seln neden bu kdr ilgilisin hoşlanıosn sole ayarliim tanıorum bi yerden Razz
https://balbuddies.yetkin-forum.com

batuhan (beşiktaş)
1 sayfadaki 1 sayfası